دسته بندی مطالب

تازه ترین اخبار خاورپژوهش

تازه ترین دانستنی ها

جوهر لیتری اپسون InkTec ساخت کشور کره جنوبی رسید

5/5

جوهر لیتری اپسون InkTec

به اطلاع مشتریان و همکاران گرامی میرساند جوهر لیتری اپسون InkTec رسید. با توجه به تاخیر در ترخیص کالا و انباشه شدن حجم زیاد درخواست مشتریان عزیز ، لازم است برای خرید جوهر لیتری اپسون InkTec در اسرع وقت اقدام نمایید.

با توجه به کیفیت عالی جوهر لیتری اپسون InkTec ، این محصول هر روز افراد بیشتری را مجذوب خود می نماید. لذا محاسبات برای میزان ثبت سفارش و واردات این محصول کار دشورای است. گاهی به دلیل افزایش میزان تقاضای مشتریان بیشتر از حد پیش بینی ما ، سبب میشود موجودی جوهر لیتری اپسون InkTec قبل از رسیدن بار جدید به اتمام برسد.شرکت خاورپژوهش همواره سعی می نماید با تلاش بیشتر از بروز این مشکلات جلوگیری نماید.

جوهر لیتری اپسون InkTec ضمن ماندگاری بیشتر نسبت به سایر جوهر های موجود در بازار، سازگاری بیشتر با هد چاپگر دارد. سازگاری بیشتر جوهر با هد چاپگر باعث افزایش عمر مفید آن میشود. جنس و نوع بطری این محصول امکان جعل آن را دشوار می نماید. بنابراین مشتریان گرامی با اطمینان از اصالت کالا اقدام به خریداری می نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر محصول روی ” جوهر InkTec “ کلیک کنید.

شرکت خاورپژوهش نماینده انحصاری کمپانی InkTec کره جنوبی در ایران است. این شرکت در راستای خدمت رسانی بیشتر به مشتریان گرامی به همراه فروش جوهر و کاغذ پروفایل اختصاصی جوهر و کاغذ را به صورت رایگان ارائه می نماید. پروفایل برای مدیریت بهتر رنگ استفاده میشود. برای همسان سازی رنگ طرح و رنگ چاپ شده از Icc Profile استفاده می شود.برای اطاعات بیشتر روی “Icc Profile” کلیک کنید. پاینده باشید

جوهر لیتری اپسون