سیاست ما مشتری مداری است

معرفی شرکت خاور پژوهش

شرکت خاورپژوهش در سال ۱۳۶۷ در کنار اهداف اقتصادی و به منظور بسط ،توسعه و گسترش استفاده از سیستم های رایانه ای و مکانیزه و نیز ارائه سخت افزارهای مناسب تاسیس گردید و تا به امروز توانسته با ارائه بهترین محصولات و خدمات سهم ویژه ای از بازار را به خود اختصاص دهد.

شرکت خاور پژوهش به هنگام تاسیس موفق به دریافت رتبه و مجوز از شورای عالی انفورماتیک و در سال ۱۳۷۵ موفق به دریافت پروانه فعالیت صنعتی از وزارت صنایع شد. فعالیت سال های اولیه شرکت ، مشاوره ،طراحی سیستم ،اتوماسیون و همچنین واردات و ارائه سخت افزارهای مناسب سیستم های مکانیز بوده است . به تدریج این شرکت وارد حوزه تخصصی تری یعنی چاپگرها شد و طی سال های طولانی مبادرت به واردات ، عرضه و خدمات بعد از فروش چاپگرها کرده است و در پی استفاده چشمگیر از چاپگر، به خصوص مدل های لیزری و جوهر افشان از آنجا که تامین نیازهای مصرفی و رعایت اصل خدمات پس از فروش یکی از ارکان اساسی کار شرکت را تشکیل می داد ، مبادرت به واردات انواع ریبون و کارتریج های لیزری و جوهری در سطح وسیع داشت .ازآنجایی که غالباً هزینه مصرفی چاپگرهای لیزری و جوهر افشان نسبتاً بالا است ،

شرکت خاور پژوهش نیز همگام با بسیاری از شرکت های معتبر دنیا در جهت بسط و گسترش فرهنگ بازسازی و باز تولید (Recycle) ،اقداماتی را انجام داد که از آن جمله واردات و ارائه تونر ، درام و قطعات یدکی کاتریج و جوهرهای قابل استفاده در کاتریج چاپگرهای لیزری و جوهر افشان است ، به این ترتیب از خروج مقادیر زیادی ارز و سرمایه های ملی جلوگیری و همچنین کاهش ۷۵ درصدی هزینه چاپ برای کاربران عزیز میسر شده است.

اکنون شرکت خاورپژوهش با سابقه درخشان “ در زمینه تجهیزات رایانه ای و مواد مصرفی پلاتر و پرینتر” با هدف تامین نیازهای شما همچنان با افتخار همراهتان هستیم.

واردات برترین برند جوهر سابلیمیشن