واردکننده معتبرترین مواد مصرفی پرینتر و پلاتر

واردکننده جوهر سابلیمیشن، کاغذ سابلیمیشن، دستگاه چاپ، جوهر انواع پرینتر و پلاتر، انواع کاغذ کوتد و فتوگلاسه

شرکت خاورپژوهش بزرگرترین واردکننده جوهر سابلیمیشن، کاغذ سابلیمیشن، دستگاه چاپ سابلیمیشن و همچنین انواع جوهر برای پرینتر و پلاترهای مختلف و سایر کاغذهای جوهرافشان است. این شرکت با کارشناسان مجرب هموار سعی نموده مرغوبترین محصولات و معتبرترین برندها را شناسایی و تامین نماید. شرکت خاورپژوهش نماینده انحصاری چندین برند معتبر می باشد. از دیگر افتخارات شرکت خاورپژوهش تنوع محصولات و موجودی کالا در انبار می باشد.

همکاری با ما

دانلود

آرشیو مطالب

گالری تصاویر

سئوالات متداول

محصولات

واردکننده جوهر سابلیمیشن

آرشیو اخبار

دانستنی ها

واردکننده جوهر سابلیمیشن

کمپانی InkTec در سال ۱۹۹۲ با شعار “فناوری امروز هرگز به اندازه کافی برای ما خوب نیست” تاسیس شد. InkTec کار خود را با تولید جوهر پرینترهای رومیزی شروع کرد و با تحقیقات و توسعه مستمر و تولید جوهر برای

پلاترهای چاپ عریض و جوهر سابلیمیشن، تنوع محصولات خود را گسترش داده است. همچنین InkTec وارد بازار چاپگرهای UV با محصولات پیشرفته و استراتژیک شده است. علاوه بر این، بر اساس پیشرفت کمپانی InkTec در تکنولوژی ذرات نانو در سال ۲۰۰۵ به عرصه های دیگر مانند پنل صفحه نمایش لمسی، صفحه نمایش، محافظ EMI، حافظه چاپی، روشنایی و … وارد شده است.
InkTec نه تنها در مواد مصرفی چاپگر، بلکه در تمام دنیای دیجیتال به عنوان یک شرکت پیشرو در سطح جهانی همواره در کنار شماست.

واردکننده جوهر سابلیمیشن ، کاغذ سابلیمیشن